"  טיק גילתה כמה דברים מענינים על גב' רודריגז .למשל שהאמן החביבי עליה הוא ביל טילור ,שיש לו תוכנית בשם ציור לשם התרגעות בערוץ המקומי.טיילור מתמחה בסירות משוטים ישנות ובחוף הסלעי של מיין ורוב הציורים שלו מכילים את שני המרכיבים גם יחד. למרבה הפלא הוא מצליח לגמור ציור מתחילתו ועד סופו , במסגרת הזמן הזמן המוקצב לתוכנית שלו, כלומר שעה אחת. כשהוא נמצא בשטח במקום לצייר מתוך מתוך תצלום או גלויה ,השעה הזאת כוללת את משך הזמן הדרוש לו כדי להציב את כן הציור. הוא מעדיף צבעי מיים ומודה בלי בושה שציור בצבעי שמן מאט אותו. הוא נושא איתו תמיד מייבש שיער מוכן,כזה שמופעל בסוללות ,כדי שיוכלל לייבש במהירות את הצבע הטרי ולחסוך שניות ארוכות .

למען האמת טיק דווקא אוהבת לראות אותו עובד בתכנית שלו.קשה לא להתפעל מהאופן שבו הוא תוקף את הבד-ניסוח של טיילור עצמו-משהו שהיא יודעת שהיא חייבת ללמוד לעשות.(ימי גיבוש)

פעמים רבות נגיעות המכחול שלה מהוססות וחרדות , ואילו המכחול של ביל טיילור נראה כאילו לעולם אינו עושה מהלך שהוא מחרט עליו או אפילו מפקפק בולרגע. בעיני טיק נראה כאילו זרועו ,פרק היד שלו ,אצבעותיו והמכחול - כולם הרחבה של העין, או שמא של כח הרצון שלו . כשהוא עושה טעות הוא רק צוחק ואומר "אין דבר,נתקן את זה אחר כך " ובאמת הוא תמיד מתקן.

טיק יודעת שיש עוד הרבה סודות שהיא צריכה לפענח והיא מצפה בשמחה ליום שבו יהיו לה עשרות להטוטי מכחול טובים כדי לטשטש טעויות בהינף אחד. אבל מה שהיא הכי רוצה לאמץ לעצמה זו הגישה הזו. בניסיון החיים שלה אין שום דבר שתומך בסברה שטעויות עשויות לתקן את עצמן במשך הזמן וודאי שלא במשך שעה אחת. במיקרים רבים נדמה לה שיש סיבה מצויינת להיות מוטרדת ומודאגת מטעויות, שעל הבד האישי שלה נראה שהן דווקא הדבר  הכי הפחות מחיק."(אמפייר פולס-ריצרד רוסו)

גם אני חושב ככה לפעמים.פיסול ,חוג ציור לילדים ,חוג ציור באר שבע

 

©כל הזכויות שמורות - הסדנא לימודי אומנות ציור פיסול צילום עיצוב
לימודי אומנות | פיסול | ציור | צילום | עיצוב | אומנות שימושית | ימי כיף וגיבוש | עיצוב הבית